Self-reg? A co to takiego?

 

Warsztaty w Koszalinie

Jeśli Wasze rodzicielstwo nie wygląda tak jak chcielibyście, jeśli kolejne bunty, koszmarne poranki czy przedłużające się wieczory odbierają Wam radość życia to przyjdźcie do Zmiany Mamy na koszalińskie warsztaty z metody self-reg.

W self-reg podoba mi się to, że to nie są pojedyncze tricki czy narzędzia, z których dzieci wyrastają i na przykład dla nastolatków już się nie nadają. Self-Reg jest metodą, która patrzy na dziecko jak na człowieka, całościowo. Dlatego zresztą można ją zastosować i do dzieci i do dorosłych.

Kiedy rozumie się jak działa mózg i wykorzystuje wiedzę o samoregulacji dużo łatwiej poradzić sobie ze swoimi trudnymi emocjami i zrozumieć, co w takim momencie dzieje się z dzieckiem. Wiedza o samoregulacji pozwala zadbać o siebie, o dziecko, o relacje. Pozwala na rozwój w pełni swoich możliwości i na wspieranie w tym rozwoju naszych bliskich.

Warsztaty poprowadzi je Natalia Fedan – tłumaczka polskiej wersji książki Stuarta Shankera, psycholożka, prywatnie mama trójki dzieci, a zawodowo pierwsza w Polsce certyfikowana trenerka metody self-reg.

Warsztaty odbędą się 18 listopada w Koszalinie. Warsztaty dla początkujących będą trwać od 10.00 do 13.00, dla zaawansowanych od 14.00 do 17.00. Jeśli zapiszecie się na oba warsztaty możecie liczyć, oprócz zniżki, na talerz gorącej, pożywnej zupy.

W niedzielę, 19 listopada Natalia Fedan poprowadzi warsztat dla nauczycieli i osób zawodowo zajmujących się dziećmi. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat kliknij tutaj.

Koszt jednego warsztatu dla rodziców to 95 zł, za dwa warsztaty zapłacicie 170 zł. Jeśli cena to jedyna przeszkoda, by wziąć udział w warsztatach, wtedy skontaktujcie się ze Zmiany Mamy i na pewno znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Warto przyjść, odetchnąć, poczuć wspólnotę innych rodziców, zobaczyć ogromny potencjał do zmian.

Szczegółowe informacje  warsztatach znajdziecie tu i tu.

Jeśli chcecie się zapisać zadzwońcie na numer 668 306 279 lub napiszcie na adres olga@zmianymamy.pl

 

O mnie

zmianyadmin

Zobacz wszystkie posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *